Yaptığımız her işin sonuna bir koyduk, mutlu yüzler kendiliğinden geldi.

.

Yıldırım Oluklu Mukavva-Fabrika Yangın Hasarı

Kaynak sebebiyle çıkan yangın sonucu fabrikanın tamamı hasar görmüştür.
Toplam 4500 m² çalışma alanı olan fabrikada kaba inşaat işlerinin yanı sıra prefabrik sistem çatı değiştirilmiş, fabrika alanının tamamına havalandırma sistemi ve yağmurlama sistemi kurulmuştur.


Mopaş Süpermarket-Yangın Hasarı

Çıkan yangın sonucu marketin tamamı hasar görmüştür. İşletmede enkaz kaldırma ve is temizliğinin ardından raf sistemi imalatları, diğer onarımlar ve ozonlama işlemiyle birlikte onarım tamamlanmıştır


Önder Ayakkabı-Yangın Hasarı

Çıkan yangın sonucu imalat atölyesi hasar görmüştür. İşletmede enkaz kaldırma ve is temizliğinin ardından inşaat ve dış cephe işlemleri hızlı bir şekilde tamamlanmıştır. İşletme, onarım sürecinde imalata devam etmiştir.


Remziye Şenkaya-Konut Yangın Hasarı

Elektrik kontağından çıkan yangın sonucu konutun tamamı hasar görmüştür. Konutta enkaz kaldırma ve is temizliğinin ardından mobilya imalatları, diğer onarımlar ve ozonlama işlemiyle birlikte konut 20 günde sigortalıya teslim edilmiştir.


PL Fashion Group-Atölye Yangın Hasarı

Çıkan yangın sonucu işletmenin atölye kısmı hasar görmüştür. imalatlar, makina temizlikleri ve diğer onarımlarla birlikte 7/24 çalışma sistemiyle 2 günde sigortalıya teslim edilmiştir


Gürel Çaykulaş Yangın Hasarı

İşletme elektrik kontağından çıkan yangın sonucu hasar görmüştür. imalatlar, temizlik ve onarımlarla birlikte 11 günde sigortalıya teslim edilmiştir.


Erpa İletişim Yangın Hasarı

İşletme elektrik kontağından çıkan yangın sonucu hasar görmüştür. imalat, temizlik ve onarımlarla birlikte 14 günde sigortalıya teslim edilmiştir.